Teeme Pai

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad tervisekriisis meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, tahame me kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga.

2021. sügiseks on üle 14 tuhande õe ja hooldustöötaja saanud enda kasutusse 50 euro ulatuses PAI kaarte,

mille eest on võimalik tasuda siseturismi, meelelahutuse ja kultuurisektoris. PAI algatust on toetanud tuhanded erasikud ja sajad ettevõtted ja nende arv kasvab pidevalt. PAI algatuse kaudu loodi „kõik võidavad“ koostöömudel, kus annetuste saajad muutusid ise tarbijateks ja läksid annetajate toel sõna otseses mõttes appi sektoritele, mis on piirangute kaudu kõige enam kannatanud. PAI algatuse hea ja professionaalne partner on Eesti Õdede Liit.

Annetuste vastuvõtmiseks on avatud konto Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond EE824204276618211200, kuhu annetust tehes lisa märksõna „PAI“.

*Fotol: Kampaania suurtoetaja IuteCredit asutajad Tarmo Sild ja Allar Niinepuu ning EÕL asepresident Gerli Liivet andmas PAI kaarte üle PERH -i õdedele ja hooldustöötajatele

Kõik projektid